[vc_row devn_class=”parallax_section1″ bg_color=”#000000″ bg_image=”3109″][vc_column][vc_column_text]

TEPELNÁ ČERPADLA, PODLAHOVÉ VYTÁPĚNÍ, KLIMATIZACE

Našim zákazníkům úspěšně radíme a instalujeme tepelná čerpadla již 10 let. Preferujeme jednoduché a funkční řešení od ověřených dodavatelů. Dodáváme také, podlahové vytápění, solární systémy a klimatizace.

Stavte s rozumem a volejte o rady.

MASTERTHERM
Akční nabídka

PANASONIC[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column][vc_empty_space height=”20px”][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column][vc_column_text]Moderní bydlení spojuje komfort s ekonomikou a ekologií.

Rozhodnutí o zdroji tepla pro Váš dům je strategický úkol. Vybíráte systém na dalších 20 let,
který bude stát nemalé peníze. Ideální by bylo provozovat dům levně a bez starostí.
Často se ale setkávám se složitými návrhy, které kombinují špatně slučitelné zdroje a jen málokdy dávají ekonomický smysl.
I tady platí, že v jednoduchosti je síla.

K tepelným čerpadlům najdete mnoho na Internetu kupu článků a zkušeností, ale je těžké se v tom zorientovat.
Pisatelé jsou nejčastěji odbornicí popisující věc v odborném žargonu nebo nadšenci, kteří jsou tomu ochotni věnovat spoustu času a energie.

Ze zákazníků logicky převažují ti nespokojení. Spokojení si nepotřebují ulevit na internetu a místo psaní pozitivních referencí se věnují pro ně důležitějším věcem.

Určitě máte představu co byste chtěli a co preferujete. Je dobré se zamyslet, jaké energie máte dostupné na pozemku a v okolí, jak se budete chtít nebo moci o zdroj tepla starat, kolik máte místa a peněz na počáteční investici.

[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column][vc_row_inner][vc_column_inner el_class=”one_third alignleft” el_animate=”animated eff-fadeIn” width=”1/3″][vc_column_text] [/vc_column_text][elements type=”cbox2″ image=”2969″ title=”Tepelná čerpadla”][vc_column_text][/vc_column_text][/vc_column_inner][vc_column_inner el_class=”one_third alignleft” el_animate=”animated eff-fadeIn” width=”1/3″ el_delay=”200″][vc_column_text] [/vc_column_text][elements type=”cbox2″ image=”3189″ title=”Podlahové vytápění”][vc_column_text][/vc_column_text][/vc_column_inner][vc_column_inner el_class=”one_third alignleft last” el_animate=”animated eff-fadeIn” width=”1/3″ el_delay=”400″][vc_column_text][/vc_column_text][elements type=”cbox2″ image=”3111″ title=”Klimatizace”][vc_column_text][/vc_column_text][/vc_column_inner][/vc_row_inner][vc_raw_html]JTNDZGl2JTIwY2xhc3MlM0QlMjJjbGVhcmZpeCUyMG1hcmI4JTIwaGFycm93X2xpbmUlMjIlM0UlM0MvZGl2JTNF[/vc_raw_html][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column el_animate=”animated eff-fadeInUp” el_delay=”300″][titles style=”6″ text=”Námi používané značky”][flip_clients img=”3037″ title=”MasterTherm” link=”https://www.mastertherm.cz/” des=”Česká tepelná čerpadla pro Evropu”][flip_clients img=”3036″ title=”Giacomini” link=”https://www.giacomini.cz/” des=”Kvalitní topenářské zboží, podlahové topení.”][flip_clients img=”3040″ title=”PipeLife” link=”https://www.pipelife.cz/” des=”Pipelife = kvalitní potrubní systémy”][flip_clients img=”3039″ title=”Panasonic” link=”https://www.aquarea.cz/” des=” “][flip_clients img=”3048″ title=”Midea” link=”https://www.midea.cz/” des=”KLIMATIZACE – mobilní, centrální, nástěnné.” class=”last”][vc_raw_html]JTNDZGl2JTIwY2xhc3MlM0QlMjJjbGVhcmZpeCUyMG1hcmIxMiUyMiUzRSUzQy9kaXYlM0U=[/vc_raw_html][/vc_column][/vc_row][vc_row devn_class=”features_sec31 parallax” devn_class_container=”counters1 two”][vc_column][vc_column_text el_class=”one_fifth”]121

Tepelných čerpadel

[/vc_column_text][vc_column_text el_class=”one_fifth”]25000

Metrů trubek

[/vc_column_text][vc_column_text el_class=”one_fifth”]90

Prodaných klimatizací

[/vc_column_text][vc_column_text el_class=”one_fifth”]2300

Metrů kabelů

[/vc_column_text][vc_column_text el_class=”one_fifth last”]3650

Dní

[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row][vc_row devn_class=”features_sec49 two”][vc_column][vc_column_text]

Potřebujete poradit? Jsme připraveni Vám pomoci!

+420 603 153 006Tým Multis[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column][vc_column_text]

Montáže provádíme v Praze a Středních čechách

[/vc_column_text][vc_empty_space][vc_single_image image=”3185″ img_size=”full” alignment=”center” el_class=”animated eff-fadeIn”][vc_empty_space height=”30px”][/vc_column][/vc_row]